Domov arrow Kontakt  
   
Domov    Tlačiť    Pridať k obľúbeným
Domov
Uvažujem o podnikaní
Ako začať
Odvody poistného
Účtovníctvo
Základné informácie
Legislatíva
FAQs
Dokumenty na stiahnutie
Linky
Blog pre podnikateľov
Vyhľadávanie
Kontakt
Nové položky menu
Príručka podnikateľa
Základy predaja
Katalóg firiem

Situácia na trhu a Vaše podnikanie Tlačiť E-mail
Napísal Administrator   

Svetové burzy rastú aj napriek klesajúcej ekonomike. Táto správa sa objavila v posledných dňoch. Spôsobené je to najmä tým, že svoje financie obchodníci smerujú tam, kde je možné zarobiť. Dobrou správou však je, že aj napriek recesií v Európe táto Slovensko nezastihne.

Možno je pre Vás toto ten správny impulz konečne sa pustiť do vlastného podnikania.

Je všeobecne známe, že štát v posledných obdobiach podnikateľský sektor výrazne nepodporuje, ba práve naopak, jeho zásahmi podnikateľská sféra skôr trpí.

Ak nemáte spojenie s významným veľkým podnikom, ktorý dostal od štátu úľavy na daniach, ale aj tak chcete skúsiť svoju šikovnosť a popasovať sa s vytvorenými podmienkami, nemusíte váhať.

Pustite sa do práce a splňte si svoje sny. Zakladanie spoločnosti síce nie je jednoduché ale dá sa zvládnuť, treba na to len čas pri zháňaní potrebných informácií na internete a pri vystávaní v dlhých radoch na príslušn&´ch úradoch. V prípade, že predsa len sa na toto necítite môžete sa poobzerať po spoločnostiach, ktoré svoju činnosť zamerali práve na túto oblasť podnikania.

Renomované spoločnosti majú svojich zamestnancov poriadne vyškolených, a teda sa dokonale vyznajú v tejto problematike. Vedia kde číhajú možné riziká, a tak im aj predchádzajú. Takáto spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou, potrebné dokumenty vybaví za Vás a predá Vám už hotovú firmu. Nemusíte na nič myslieť a môžete pokojne spávať.

Ak už svoju firmu vlastn&´te nezabudnite ani na kvalitnú reklamu. Tvorba web stránky je nedeliteľnou súčasťou úspešného podnikateľa, keďže žijeme čoraz viac v tom svete virtuálnom. Takto budete blízko Vašich zákazníkov a Vaša spoločnosť bude prosperovať.

Dôležitou súčasťou každého podniku je samozrejme účtovníctvo. Tu treba taktiež dobre poznať legislatívu, a preto sa veľká časť podnikateľov obracia s otázkou vedenia účtovníctva na externé firmy.

´
Komentárov
Vyhľadávanie RSS
Len registrovaní užívatelia môžu pridať komentár!
3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Posledná úprava ( 28. máj 2013 )
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
 
Vyhľadať na stránke
Press Info
Aktuálne informácie zo sveta podnikania

Štátne lesy zmäkli. Mnohé prešľapy odhalené NKÚ uznali a sľubujú nápravy

Trinásty plat po novom, štrnásty po starom a každý inak

Dizajnér Aaron Draplin: Nebojte sa presviedčať, ak sa vám niečo páči. Ale citlivo

Letecké cargo na Slovensku malo slabší rok

Nákladnú autodopravu čaká revolúcia

Dokedy budú cestní dopravcovia ťahať za kratší koniec
Kalendár udalostí
Máj 2019
P U S Š P S N
29301 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Tento mesiac
Aktuality

   Domov  Tlačiť  @ Kontakt Hore