Domov  
   
Domov    Tlačiť    Pridať k obľúbeným
Domov
Uvažujem o podnikaní
Ako začať
Odvody poistného
Účtovníctvo
Základné informácie
Legislatíva
FAQs
Dokumenty na stiahnutie
Linky
Blog pre podnikateľov
Vyhľadávanie
Kontakt
Nové položky menu
Príručka podnikateľa
Základy predaja
Katalóg firiem
Naši Partneri


Ekonomika, obchod, podnikanie / eTREND - internetová služba týždenníka TREND


www.AutoDielyOnline24.sk

Internet ponúka veľa príležitostí
Napísal Administrator   

Život sa nám za posledné roky podstatne zjednodušil. Ak sa chceme niečo dozvedieť, nemusíme navštevovať knižnice, ale stačí kliknúť na internet. Hľadáte firmu, dodávateľa, alebo konkrétnu službu? Taktiež stačí potrebné vyhľadať na stránkach webu.

Práve internet tak prispel aj k našej „lenivosti" a umožňuje hľadať všetko potrebné, kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzame. Tento potenciál však využívajú vo veľkej miere aj podnikatelia, ktorí tak môžu prezentovať nielen svoju firmu a ponuku, ale pohodlne môžu tovar aj predávať.

Posledná úprava ( 20. november 2014 )
Celý článok...
 
Uzatvárať obchody nie je jednoduché
Napísal Administrator   

V podnikaní je úspech naviazaný len na Vaše obchodné schopnosti, a je teda dôležité, ako viete komunikovať s ľuďmi a presvedčiť ich o svojich kvalitách.

Predaj je to, na čom stojí aj Vaša firma, je preto podstatné sa nad svojimi možnosťami zamyslieť už vopred. Uvedomte si, že na trhu je veľa firiem, a nemalé percento z nich ponúka niečo veľmi podobné, alebo úplne rovnaké ako Vy. Je teda dobré nájsť niečo, čo ponúkate zákazníkom len Vy. Zamyslite sa preto nad svojimi prednosťami, každý sa Vás na ne bude pýtať. Ide predsa o to, ako viete iných presvedčiť o svojich kvalitách. Je preto jedno, či pôsobíte v oblasti predaja tovaru alebo služieb. Vždy sa nájde dostatočná konkurencia, ktorú musíte predbehnúť.

Posledná úprava ( 17. november 2014 )
Celý článok...
 
Výrobu podnikatelia obchádzajú
Napísal Administrator   

Záujem o podnikanie síce rastie, no najväčšej popularite sa teší práve internet. Vďaka týmto stránkam môže podnikať takmer každý, a to veľmi jednoducho a takmer okamžite. Ani investície nie sú také veľké, ako keď sa rozhodnete pre kamenný obchod, či výrobu.

Možno však práve preto by ste väčšie šance na úspech mali práve tu aj Vy. Vo väčšine oblastí Slovenska tak ubúda výrobných prevádzok a všetci sa chcú orientovať len na predaj cez internet. Výroba si vyžaduje väčšie starosti aj peňažnú hotovosť, no netreba sa obávať ani veľkých firiem.

Posledná úprava ( 13. november 2014 )
Celý článok...
 
Zariaďte všetky detaily
Napísal Administrator   

Podnikanie sa spája najmä s nutnosťou založenia firmy, v spojitosti s rôznymi povinnosťami na úradoch. Ak ste sa však pre túto činnosť rozhodli, zaručene budete svoj čas venovať aj iným detailom.

Vaša nová spoločnosť si predsa vyžaduje nielen obchodné meno, či sídlo. Pre svoju prácu potrebujete aj priestor. Na začiatok Vám môže postačovať aj vlastná domácnosť, no ak sa Vaša spoločnosť rozrastie, budete sa musieť zrejme presťahovať. Iste nechcete prípadných obchodných partnerov vítať v súkromí svojho domova. Priestor, alebo aspoň kanceláriu tak rozhodne potrebujete. Záleží však najmä na zameraní Vašej firmy.

Posledná úprava ( 11. november 2014 )
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

 
Vyhľadať na stránke
Press Info
Aktuálne informácie zo sveta podnikania

Daňové priznanie živnostníkov je už po dlhom meškaní na webe

Osem dôvodov, prečo je letenka lacnejšia ako taxík

Pokračovanie v odpisovaní auta po zrušení živnosti

Zamestnávateľom neubudnú povinnosti pri dohodároch

Komplexný prehľad o finančnej kondícii klubov: Najstratovejší futbal robí Fiľo

Rakúsky výrobca pištolí Glock sa posunul do úplne iného biznisu. Cez Slovensko
Kalendár udalostí
Február 2019
P U S Š P S N
282930311 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Tento mesiac
Aktuality

   Domov  Tlačiť  @ Kontakt Hore