Domov  
   
Domov    Tlačiť    Pridať k obľúbeným
Domov
Uvažujem o podnikaní
Ako začať
Odvody poistného
Účtovníctvo
Základné informácie
Legislatíva
FAQs
Dokumenty na stiahnutie
Linky
Blog pre podnikateľov
Vyhľadávanie
Kontakt
Nové položky menu
Príručka podnikateľa
Základy predaja
Katalóg firiem
Naši Partneri


Ekonomika, obchod, podnikanie / eTREND - internetová služba týždenníka TREND


www.AutoDielyOnline24.sk

3 veci, bez ktorých sa dnes v podnikaní nepohnete Tlačiť E-mail
Napísal Administrator   

Celý zmysel hospodárstva a ekonomiky v danej krajine je zviazaný s etikou. Samozrejme, že hlavný podiel má na tom človek, ktorý sa na jeho tvorbe podieľa. Je to jednoducho inštitúcia vytvorená človekom. Podobne to bude platiť aj v podnikaní. Celá spoločnosť bude tak dokonalá, ako jej samotné vedenie a celý tím. Aby to bolo všetko na tej najlepšej úrovni, musíte vedieť, ktoré veci sú v súčasnosti pre toto odvetvie naozaj výhodné.

1. Spôsob podnikania

Tak v prvom rade je to samotná spoločnosť. Všetko závisí od konkrétneho spôsobu podnikania a formy, ktoré vo vhodných kombináciách prinášajú svojim majiteľom väčší zisk. To znamená, že budúci podnikateľ si musí dobre premyslieť, akú metódu si zvolí. Môže to byť tá klasická cesta, alebo výhodnejšie ready made spoločnosti. Práve tie sú už založené a čakajú na svojho zákazníka, ako klasický tovar na pultoch v predajni. Ušetrí vám to čas, energiu a samozrejme aj nemalé financie.

2. Vhodné miesto

Popri všetkých formalitách klasického zakladania vašej novej spoločnosti, by ste sa mali postarať aj o jej vhodné umiestnenie. Nakoniec je to ešte dôležitejšia vec, pretože pred zápisom do registra musíte mať sídlo spoločnosti s adresou a označením. V tomto prípade je výhodnejšie a nie len pre začínajúcich podnikateľov, že si môžete vybrať virtuálnu kanceláriu. Neplatíte vysoký nájom, nepotrebujete sa starať o údržbu budovy a dokonca v nej nemusíte byť ani osobne prítomný.

3. Kvalifikovaní ľudia

V tomto prípade je to možno už o niečo náročnejšie, pretože nie je celkom vo vašich silách disponovať len kvalitou. Každá osobnosť vášho zamestnanca bude iná a každá bude potrebovať špeciálny prístup. Niekto sa viac vyzná v technológiách a iný si naopak potrpí na vzdelávanie formou kurzu angličtiny pre firmy. Tu je dôležité byť dobrým vodcom a zároveň silnou osobnosťou s obrovskou dávkou entuziazmu.
Komentárov
Vyhľadávanie RSS
Len registrovaní užívatelia môžu pridať komentár!
3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Posledná úprava ( 26. June 2017 )
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
 
Vyhľadať na stránke
Press Info
Aktuálne informácie zo sveta podnikania
Kalendár udalostí
Jún 2024
P U S Š P S N
27282930311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tento mesiac
Aktuality

   Domov  Tlačiť  @ Kontakt Hore